ČísloPodlažíStavDispozice Účel místností Plocha
v m2
Plocha bytu
v m2
Cena
631 6.NP volný 3+kk předsíň 10,00 93,90 7 900 000
obývací pokoj + kuchyňský kout 32,70
pokoj 17,30
pokoj 18,220
šatna 4,00
koupelna 5,80
WC 1,70
sklep 4,20
terasa 12,00

Informace o tomto bytě

6.NP popis bytu 6.31

Bezbariérový byt o dispozici 3+kk, který je umístěný v 6.NP, je součástí nového bytového domu ARKÝŘE NA FRANCOUZSKÉ. Tato jednotka s terasou disponuje bezkonkurenčním výhledem na všechny skvosty, co v Brně máme.

Byt je orientovaný do ulice i do vnitrobloku. Dispoziční řešení bytu je navrženo podle nových trendů bydlení, hlavně s důrazem na čistotu prostoru a možnosti zbudování úložných prostor pro sezonní věci.

Velkorysý obývací prostor je zajímavý dvěma výstupy na terasu. Zadní pokoj lze příčně větrat, je totiž orientován do ulice i vnitrobloku. Výstupem na terasu se nabízí výhledy na celé Brno. Ložnice je orientovaná do klidového vnitrobloku a zdobí jí velké francouzské okno. Hned za jejími dveřmi vzniká prostor pro zbudování šatny.

Z předsíně lze vstoupit do koupelny, samostatného WC a prostorné šatny. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, topným tělesem a přípravou pro pračku.

Velikou výhodou je možnost celý prostor příčně provětrat. Vzhledem k umístění bytu pod střechou bylo myšleno i na chlazení, v jednotce je zřízena příprava pro klimatizaci. Terasa je orientována do ulice, disponuje nejen slušným prostorem pro posezení, ale hlavně již zmiňovanými výhledy.

Jednotka je standardně vybavena kvalitní laminátovou podlahou, dýhovanými dveřmi a okny s trojsklem. Součástí bytu není kuchyňská linka. K bytu automaticky patří zděný sklep, který je v bezpečném prostoru 1.PP.

Velikost bytu činí 93,9 m2 včetně sklepa. Součástí kupní ceny je provize realitní kanceláře.

Financování kupní ceny a zajímavou sazbu jsme za Vás již předjednali u vícero bank a bude na Vás kterou si vyberete. Výhodu kterou nabízíme je rezervace bez rizika. Pokud se nám nepovede úvěr zajistit vrátíme Vám rezervaci v plné výši. Případné dotazy Vám zodpoví Marie Němcová 777/213 400

 

 
 

Galerie

Rezervovat byt

Napište nám

2000 znaků zbývá
 
Thank you for rating this article.