Firma SHPILKA STAVBY s.r.o. je právním zástupcem firmy SHPILKA v.o.s., která byla založena v roce 1999. Nabízí služby v oblasti stavebnictví zejména v Brně a okolí. Zpočátku se zabývali především drobnějšími stavebními pracemi, jako úpravami a rekonstrukcemi bytových jader, bytů a kancelářských prostor. Postupem času se přešlo i k větším a náročnějším rekonstrukcím, novostavbám a také k výstavbě průmyslových hal.

    V současné době zajišťují kompletní stavby „na klíč“, které realizují s vlastními zaměstnanci. Disponují veškerým potřebným vybavením pro realizaci staveb - jako jsou dopravní prostředky, stavební výtahy, lešení, shozy na suť, strojní vybavení, nářadí apod. Stavby na klíč provádí jako soubor ucelených služeb a stavebních prací. Každou z těchto služeb či stavebních prácí  poskytují také samostatně. Nabízí i provedení prací jednotlivých řemesel, jako jsou práce zednické a obkladačské, malířské a lakýrnické, instalatérské, topenářské apod.

    Firma má také sjednáno nejen pojištění všech zaměstnanců za škodu způsobenou jejich činností, ale také pojištění podnikatelských rizik pro případ neočekávaných události, které mohou vést k poškození investora, naší firmy nebo případně některé třetí osoby v závislosti na umístění stavby.

http://www.shpilkastavby.cz/domains/shpilkastavby.cz/index.php/reference odkaz na provedené práce realizované firmou SHPILKA STAVBY s.r.o.

Thank you for rating this article.